Spiralli Defter - Bloknot Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: 4 renk Dijital WEB Baskı teknolojisi ile yapılır.

İç Sayfa Kağıdı: 70 gr.  1. Hamur

Sayfa Sayısı: 70 (35 Yaprak)/ 100 (50 Yaprak)/ 150 (75 Yaprak)/ 200 (100 Yaprak) Sayfa

Kapak Baskısı: 4 renk

Kapak Kâğıdı: 300 gr.  Mat Kuşe

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Plastik helezon veya tel spiral ile ciltleme yapılır. Spiral renk seçenekleri mevcuttur.

Dijital WEB Baskı: Az yoğunluklu renk ve görseller için uygundur. Daha ekonomik ve daha hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz.

Online tasarım bölümünden kapak, arka kapak, ön iç sayfa ve arka iç sayfa tasarımını yapabilirsiniz. Ya da baskıya hazır tasarımınızı yükleyip sipariş verebilirisiniz. Ön sayfa ve arka sayfa tasarımınız sipariş sırasında verdiğiniz sayfa sayısı kadar çoğaltılıp arkalı önlü basılır.

ÖRNEK

blok not örneği

Spiralli Defter - Bloknot Bastırmak

Spiralli defter-bloknot bastırmak isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için dijital web baskı teknolojisi kullanarak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli baskı seçeneği sunmaktayız. Özellikle doğrudan basım işlemlerinden kaynaklanan hataların olmamasına dikkat ediyor ve uygun maliyetli olacak şekilde kaliteli spiralli defter-bloknot baskı hizmetini sağlıyoruz.

İncelemekte olduğunuz ürünümüz, defter-bloknot baskı işlemleri çerçevesinde plastik helezon veya tel spiral ile ciltlenmektedir. Böylece tutkallı ürünlerden farklı olarak daha dayanıklı ve kaliteli bir ürün elde edilmektedir. Sayfada görüleceği üzere tasarımı dilediğiniz gibi kendiniz hazırlayıp yükleyebilir ve tarafımıza sadece spiralli defter-bloknot baskı işlemini bırakabilirsiniz.

Neden Spiralli Defter - Bloknot? 

Spiralli defter-bloknot bastırmak için ebat, sayfa sayısı, tasarım, cilt ve renk gibi birçok özelliği, ilgili kısımları doldurarak seçebilir ve kurumsal kimliğinizi oluşturmanın adımlarını hızlıca atabilirsiniz. Dijital web baskı teknolojisi ile ekonomik açısında uygun fiyatlar sunan firmamız, kalite noktasında da asla taviz vermemektedir. Baskı kategorisinde dayanıklılığı ile öne çıkan spiralli defter-bloknot baskı işlemlerini talep eden tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimizi hızlı kargo seçenekleri ve avantajlı fiyatlar bekliyor.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Sizin İçin Tasarlayalım
Kapak ve İç Sayfa Tasarım ücretimiz 250 TL'dir. Eserinizde profesyonel bir kapak tasarımı olsun isterseniz sizin için tasarlayabiliriz. Not: Revize hakkı 3'tür

KDV Hariç Fiyat : 2.002,50TL
Birim Fiyat:40,05TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar