Kitap Ayracı Baskı Özellikleri

Ebat (cm):

  • (5x15)

Kağıt Çeşidi:

  • 350 gr.  Mat Kuşe

Kitap Ayracı Bastırmak

Kitap baskı işlemleri başarıyla tamamlanan bir romanın, hikâyenin, şiir kitabının, deneme veya derleme gibi akla gelen her çeşit kitabın okuyucuya ulaşma anı, aslında o kitabın gerçek anlamda bir kitap olmasını sağlamaktadır. Çünkü bir kitap, okuyucularıyla var olmaktadır. Okuyucularının anlamlandırmasıyla bir kitap, kitap olmayı başarmaktadır. Bu özel ana bir kitap ayracı ile eşlik etmenin ise manevi tatmini oldukça büyük olacaktır. Özellikle kurumsal firmaların bireysel müşterileri veya okurları ile ortak bir paydada buluşması, onlarla bağ kurması, onlara bir hediye vererek anılarını kalıcılaştırması böylesine küçük ancak anlamlı bir promosyon sayesinde sağlanabilmektedir. Kurumsal veya bireysel olarak kitap ayracı baskı işlemlerine ihtiyaç duymanız halinde, firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kitap Ayracı Baskı Süreçleri Neden Önemli?

Kitap ayracı bastırmak isteyenlerin mutlaka firmamız gibi profesyonel baskı firmalarıyla çalışmaları gerekmektedir. Hazırlanacak kitap ayracı için boyut özellikleri, diğer kitap baskı işlemlerine göre oldukça küçüktür. Renk kaymasının olmaması, orantılı ve güzel bir tasarım ile kitap ayracı baskı yapısının kurgulanması, uzmanlık gerektiren ve profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmesi bir nevi zorunlu olan iş kalemleridir.

Ekonomik ve Hızlı Kitap Ayracı Baskısı 

Kitap ayracı baskı fiyatları hakkında detaylı ve net bilgi almak için kitap ayracı baskı sayısı, ebatı, tasarımı, baskı yönü, selefon özellikleri, kâğıt kalitesi ve benzeri tüm bilgiler belirtilmelidir. İlgili kısımlara bu bilgiler girildikten sonra net bir baskı fiyatı alınabilecektir. Kitap ayracı bastırmak için doğru yerdesiniz. Avantajlı fiyatlarımız ve hızlı teslimat opsiyonlarımız ile her zaman yanınızdayız.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

KDV Hariç Fiyat : 400,00TL
Birim Fiyat:0,80TL
Sepete Ekle

Ürün Yorumu

Tüm şablonlar

Tasarımlar