Spiralli Bloknot Özellikleri

İç sayfa baskısı: 70gr. 1. hamur kâğıda, arkalı önlü, 4 renk  Dijital WEB baskı teknolojisi ile yapılır.

70, 100, 150 ve 200 sayfa seçenekleri mevcuttur.

Kapak Baskısı:  4 renk

Kapak Kâğıdı: 230gr. Amerikan Bristol

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Üstten plastik helezon spiral ile ciltleme yapılır. Spiral renk seçenekleri mevcuttur.

Dijital WEB baskı: Az yoğunluklu renk ve görseller için uygundur. Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. 

Online tasarım bölümünden kapak, arka kapak, ön iç sayfa ve arka iç sayfa tasarımını yapabilirsiniz. Ya da baskıya hazır tasarımınızı yükleyip sipariş verebilirisiniz. Ön sayfa ve arka sayfa tasarımınız sipariş sırasında verdiğiniz sayfa sayısı kadar  çoğaltılıp arkalı önlü basılır.

                                                      ÖRNEK

Spiralli Bloknot Bastırmak

Spiralli bloknot bastırmak isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için dijital web baskı teknolojisi kullanarak hem uygun fiyatlı hem de kaliteli baskı seçeneği sunmaktayız. Özellikle doğrudan basım işlemlerinden kaynaklanan hataların olmamasına dikkat ediyor ve uygun maliyetli olacak şekilde kaliteli spiralli bloknot baskı hizmetini sağlıyoruz.

İncelemekte olduğunuz ürünümüz, bloknot baskı işlemleri çerçevesinde plastik helezon spiral ile ciltlenmektedir. Böylece normal bloknottan farklı olarak daha dayanıklı ve kaliteli bir ürün elde edilmektedir. Sayfada görüleceği üzere tasarımı dilediğiniz gibi kendiniz hazırlayıp yükleyebilir ve tarafımıza sadece spiralli bloknot baskı işlemini bırakabilirsiniz.

Spiralli Bloknot Baskı

Spiralli bloknot bastırmak için kâğıt cinsi, ebat, sayfa sayısı, tasarım, cilt ve renk gibi birçok özelliği, ilgili kısımları doldurarak seçebilir ve kurumsal kimliğinizi oluşturmanın adımlarını hızlıca atabilirsiniz. Dijital web baskı teknolojisi ile ekonomik açısında uygun fiyatlar sunan firmamız, kalite noktasında da asla taviz vermemektedir. Bloknot baskı kategorisinde dayanıklılığı ile öne çıkan spiralli bloknot baskı işlemlerini talep eden tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimizi hızlı kargo seçenekleri ve avantajlı fiyatlar bekliyor.

 

 

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.
*
*
Kapak Ön Sayfa

İşleniyor...

Kapak Arka Sayfa

İşleniyor...

İç Sayfa Ön Sayfa

İşleniyor...

İç Sayfa Arka Sayfa

İşleniyor...