Kitap Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: 4 Renk Dijital WEB Baskı teknolojisi ile basılır.

İç Sayfa Kâğıdı: 70 gr.  1. Hamur

Kapak Baskısı: 4 Renk

Kapak Kâğıdı: 300 gr./ 350 gr.  Mat Kuşe

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Amerikan Cilt

Dijital WEB Baskı: Dijital Web Baskı daha çok ders kitapları, sınav kitapçıkları gibi fotoğraf kalitesine ihtiyaç olmayan işlerde uygundur. Az yoğunluklu renk ve görsellerin kullanıldığı kitaplarda tercih edilir. Baskı kalitesi beklentisinin yüksek olduğu renkli baskılarınız için: Renkli, Dijital Tabaka Baskı yöntemi önerilir. Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Soru bankası, konu anlatım kitapları, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Amerikan Cilt: Sayfaların sırttan tutkallanıp birleştirilmesi ve karton kapak takılmasıyla oluşan bir ciltleme şeklidir. Günümüzde roman, hikâye, ders kitabı vb. ürünlerde yaygın olarak kullanılır.

ISBN ve Bandrol talep edilmesi durumunda buradaki kitap sözleşmesini doldurup imzalayınız. İmzaladığınız formu dijital ortama aktarıp kitap içeriğiniz ile birlikte sipariş esnasında göndermelisiniz.

ISBN ve bandrol talep edilmesi durumunda sipariş en az 50 adet olmalıdır. Bununla birlikte 10 adet kitap, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Derleme Müdürlüğü gibi resmî kurumlara gönderileceği için sipariş adeti +11 fazla olacak şekilde hesaplanmalıdır.

Kitap Sözleşmesini buradan indirebilirsiniz.

Renkli Kitap Bastırmak

Kitap bastırmak oldukça teknik bir iştir. Renkli kitap bastırmak ise güçlü cihazlarla desteklenmesi gereken, uzmanlığa ihtiyaç duyulan, teknik gereksinimleri çok daha yüksek olan bir iş kalemidir. Renklerle bezenmiş bir kitabın hem az maliyetle hem kaliteli olarak basılması için kitap basan matbaalar arasında doğru bir tercih yapılmalıdır. Böylece elde edilecek sonuçtan fiyat, maliyet, kalite unsurlarıyla birlikte yüksek bir verim alınabilecektir.

Dijital Web Baskı Kitap

Az yoğunlukta renk ve görselin kullanıldığı kitaplarda dijital web baskı çeşidi tercih edilmektedir. Ekonomik açıdan uygun bir seçenek oluşturan bu kitap baskı çeşidimiz, aynı zamanda kaliteli ürün çıkışını başarıyla sağlamaktadır. Hem firmamıza başvuran bireysel müşterilerimiz arasında kendi kitabını bastırmak isteyenler hem de kurumsal olarak firmamızla çalışmak isteyenler için bu baskı çeşidimiz oldukça makuldür.

Kitap çıkarma maliyeti için özellikle konu anlatımlı kitap ve soru bankası kitabı bastırmak veya daha genel bir ifadeyle ders kitabı bastırmak, dijital web baskı ile uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca ISBN almak ve kitap bandrol işlemlerini tamamlamak, ek hizmetlerle birlikte hızlıca sunulmaktadır.

En Ucuz Kitap Basımı

Kitap basım sektöründe sunduğumuz kalite ve bu kalitenin ortaya çıkış maliyeti değerlendirildiğinde en ucuz kitap basımı yapabilecek kapasitede olduğumuz açıkça görülmektedir. İncelemekte olduğunu üretim çeşidimiz, tam anlamıyla fiyat/performans ürünlerinin ortaya çıkışını sağlamakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm avantajlarıyla kitap bastırmak sadece tek tık uzağınızda!

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Lütfen sayfa sayısı girmeden önce kitabınızın talep ettiğiniz ebatta olduğundan emin olunuz.
KDV Hariç Fiyat : 750,00TL
Birim Fiyat:750,00TL

İç Sayfa Yükleme Seçeneği

Ürün sepete eklendikten sonra ve alışveriş sepetinde yeniden düzenledikten sonra da içerik sayfasını yükleyebilirsiniz. Ya da sipariş tamamlandıktan sonra sipariş numaranızı belirterek dosyalarınızı bilgi@bizimdijital.com adresine gönderebilirisiniz. Büyük boyutlu dosyalar için "www.wetransfer.com" adresini kullanabilirsiniz.
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif görsel yükleyiniz
50 max file size
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif formatlarında dosya yükleyiniz
İçeriği yükleyiniz
Dosya seç
Buraya bir dosya sürükle

İşleniyor...

Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği

Ürün Yorumu