Kitap Baskı Özellikleri

İç Sayfa Baskısı: Tek Renk (Siyah beyaz) Dijital WEB Baskı teknolojisi ile basılır.

İç Sayfa Kâğıdı: 70 gr.  1. Hamur

Kapak Baskısı: 4 Renk

Kapak Kâğıdı: 300 gr./ 350 gr.  Mat Kuşe

Selefon: Parlak veya Mat

Cilt: Amerikan Cilt veya Spiralli

Dijital WEB Baskı: Dijital Web Baskı daha çok ders kitapları, sınav kitapçıkları gibi fotoğraf kalitesine ihtiyaç olmayan işlerde uygundur. Az yoğunluklu renk ve görsellerin kullanıldığı kitaplarda tercih edilir. Baskı kalitesi beklentisinin yüksek olduğu renkli baskılarınız için: Siyah, Dijital Tabaka Baskı yöntemi önerilir. Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Soru bankası, konu anlatım kitapları, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Amerikan Cilt: Sayfaların sırttan tutkallanıp birleştirilmesi ve karton kapak takılmasıyla oluşan bir ciltleme şeklidir. Günümüzde roman, hikâye, ders kitabı vb. ürünlerde yaygın olarak kullanılır.

ISBN ve Bandrol talep edilmesi durumunda buradaki kitap sözleşmesini doldurup imzalayınız. İmzaladığınız formu dijital ortama aktarıp kitap içeriğiniz ile birlikte sipariş esnasında göndermelisiniz.

ISBN ve bandrol talep edilmesi durumunda sipariş en az 50 adet olmalıdır. Bununla birlikte 10 adet kitap, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Derleme Müdürlüğü gibi resmî kurumlara gönderileceği için sipariş adeti +11 fazla olacak şekilde hesaplanmalıdır.

Kitap Sözleşmesini buradan indirebilirsiniz.

Kitap Bastırmak İçin Matbaa

Kitap bastırmak için yapılması gereken tek şey, profesyonel ve tecrübeli bir matbaa ile çalışmaktır. Çünkü birçok sektörde olduğu gibi baskı sektörü açısından da kitap baskısı işlemlerini başarıyla gerçekleştirmek, oldukça teknik bir iş kalemi olup uzmanlık gerektirmektedir. Bu nedenle kitap bastırmak istiyorum diyen herkes mutlaka kitap basan matbaalar listesini çıkartmalı ve tecrübesiyle öne çıkan profesyonel bir ekibi tercih etmelidir.

Dijital Web Baskı Kitap

İncelemekte olduğunuz ürünümüz, siyah-beyaz renklerde dijital web baskı kitap bastırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Özellikle soru bankası, konu anlatımlı kitap bastırmak ve akademik, ders kitabı baskısı gibi renk ve görsellerin az yoğunlukta kullanıldığı baskı işlemleri için ekonomik ve hızlı sonuç veren dijital web baskı tercih edilmelidir.

Dijital web baskı yapan matbaalar arasında uygun fiyatları ve ödeme seçenekleriyle öne çıkan firmamız, özellikle siparişlerin teslimini ücretsiz kargo avantajıyla birlikte mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmektedir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin için sunduğumuz ve görmekte olduğunuz kitap baskı çeşidimiz, hızlı ve ekonomik sonuçlar isteyenler için oldukça makul bir seçenek oluşturmaktadır.

Matbaada Kitap Bastırmak

Dijital web baskı teknolojisiyle baskı işlemlerini yaptığımız bu üretim ve ürün çeşidinde sayfa sayısı, cilt, iç sayfa ve kapak seçenekleri tercih edildikten sonra kitap bastırma maliyeti hakkında bilgi sahibi olacak ve ek hizmetler istemeniz halinde de tüm hizmetlerin fiyata yansımalarını değerlendirme imkanına sahip olacaksınız.

Matbaada kitap bastırmak isteyenlerin en önemli avantajı, firmamızın sunduğu uygun fiyatlarla kitaplarını, dergilerini, kataloglarını ve benzeri diğer tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olmaları ve ek hizmetlerle ISBN almak ve kitap yayınlamak için gerekli olan bandrol yerleştirme işlemlerini tek tıkla tamamlayabilmelidir. Hızlı kargo, uygun fiyat ve ödeme seçeneklerimizle ayrıcalıklı olduğunuz hissedin.

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.

Fiyat Hesaplama

Lütfen sayfa sayısı girmeden önce kitabınızın talep ettiğiniz ebatta olduğundan emin olunuz.
KDV Hariç Fiyat : 750,00TL
Birim Fiyat:750,00TL

İç Sayfa Yükleme Seçeneği

Ürün sepete eklendikten sonra ve alışveriş sepetinde yeniden düzenledikten sonra da içerik sayfasını yükleyebilirsiniz. Ya da sipariş tamamlandıktan sonra sipariş numaranızı belirterek dosyalarınızı bilgi@bizimdijital.com adresine gönderebilirisiniz. Büyük boyutlu dosyalar için "www.wetransfer.com" adresini kullanabilirsiniz.
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif görsel yükleyiniz
50 max file size
Lütfen jpg,jpeg,gif,png,eps,ai,pdf,zip,tar,rar,cdr,psd,svg,tiff,tif formatlarında dosya yükleyiniz
İçeriği yükleyiniz
Dosya seç
Buraya bir dosya sürükle

İşleniyor...

Kapak Dosyası Yükleme Seçeneği

Ürün Yorumu