Amerikan Defter Özellikleri

İç sayfa baskısı: 70gr. 1. hamur kâğıda, arkalı önlü, 4 renk  Dijital WEB baskı teknolojisi ile yapılır.

70, 100, 150 ve 200 sayfa seçenekleri mevcuttur.

Kapak Baskısı:  4 renk

Kapak Kâğıdı: 230gr. Amerikan Bristol

Selefon: Parlak veya   Mat

Cilt: Amerikan cilt

Dijital WEB baskı: Az yoğunluklu renk ve görsellerin kullanıldığı kitaplarda tercih edilir.  Ekonomik ve hızlı baskı ihtiyaçlarınızda bu baskı türünü tercih edebilirsiniz. Soru bankası, konu anlatım kitapları, akademik ve ders kitaplarının basımında idealdir.

Amerikan Cilt: Sayfaların sırttan tutkallanıp birleştirilmesi ve karton kapak takılmasıyla oluşan bir ciltleme şeklidir. Günümüzde roman, hikâye, ders kitabı vb. ürünlerde yaygın olarak kullanılır.

Online tasarım bölümünden kapak, arka kapak, sağ iç sayfa ve sol iç sayfa tasarımını yapabilirsiniz. Ya da baskıya hazır tasarımınızı yükleyip sipariş verebilirisiniz. Sağ iç sayfa ve sol iç sayfa tasarımınız sipariş ettiğiniz sayfa sayısı kadar çoğaltılıp arkalı önlü basılır.

                                                             ÖRNEK

Amerikan Cilt Defter Bastırmak

Amerikan cilt baskı yöntemiyle hazırlanan bu ürünümüz, özellikle kalitesiyle öne çıkan ancak aynı zamanda uygun maliyetle hazırlanan bir promosyon ürünüdür. Amerikan cilt defter bastırmak isteyenler için avantajlı bir olanak oluşturmaktadır. Sayfaların tutkalla birleştirilip ciltlenmesiyle birlikte üretilen bu defter, roman, hikâye, ders kitabı ve yaygın olarak kullanılan baskı kalıplarıyla benzer işlemlerden geçmektedir.

Amerikan cilt defter bastırmak isteyenler için dijital web baskı teknolojisi sayesinde çok uygun fiyatlar sunan firmamız, aynı zamanda kaliteden hiçbir şekilde taviz vermemektedir. Hem kurumsal hem bireysel müşterilerinin isteklerini başarıyla tamamlamakta, 24-48 saat gibi süreler içerisinde teslimatları gerçekleştirmektedir.

Amerikan Cilt Defter Baskı

Amerikan cilt defter baskı işlemleriyle birlikte bu ürün, müşterilerimizin tüm detayları belirlediği bir sipariş talep sürecinden sonra ortaya çıkmaktadır. Ebat, adet, sayfa sayısı, renk, cilt, selefon, kapak kâğıdı gibi birçok özelliği seçebilen müşterilerimiz, aynı zamanda online olarak tasarımlarını yükleyerek tarafımıza göndermektedir. Gerek fiyat gerek teslimat gerek sipariş süreci avantajlarıyla öne çıkan firmamızın Amerikan cilt defter bastırmak isteyenler için doğru adres olduğunu belirtebiliriz.

 

Based on the selection of product size and additional option attributes, you can view and download the help template for the product.
*
*
Kapak Sayfa

İşleniyor...

Arka Kapak Sayfa

İşleniyor...

İç Sol Sayfa Sayfa

İşleniyor...

İç Sağ Sayfa Sayfa

İşleniyor...